Цибулько: Зеленский почав радикально відступати від своїх передвиборчих зобов’язань


Зеленський повинен активніше інформувати суспільство про свої наміри. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів політолог Володимир Цибулько. Об этом сообщает krymchan.in.ua со ссылкой на СМИ.

На думку нашого співрозмовника, протести, які сьогодні відбуваються у багатьох містах України, — це «попереджувальні акції, які демонструють рівень мобільності суспільства».

«Ці акції спрямовані на те, щоб змусити Зеленського активніше інформувати суспільство про свої наміри і не робити нічого таємного за спиною українців», — каже аналітик.

За словами політолога, стривоженість людей сьогодні пов’язана з тим, що Володимир Зеленский почав радикально відступати від своїх передвиборчих зобов’язань.

«У людей з’явилася підозра, що Зеленський керується не зовсім добрими намірами заради країни і людей. Отже, подальший розвиток подій залежатиме від поведінки Зеленського у майбутньому», — резюмував Володимир Цибулько.


Джерело статті: “http://from-ua.com/news/513971-cibulko-zelenskii-pochav-radikalno-vidstupati-vid-svoih-peredviborchih-zobov-yazan.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя