Новий глава Нацполіції поділився баченням щодо легалізації зброї, наркотиків та проституції

Новий глава Нацполіції поділився баченням щодо легалізації зброї, наркотиків та проституції The Village Україна

На думку Клименка, після завершення бойових дій необхідно вилучити незаконну зброю та вислухати думки експертів для ухвалення рішення щодо питання легалізації, передає "Громадське". Об этом сообщает zorro-press.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Я вважаю, що насамперед потрібно вилучити незаконну зброю, а потім, можливо, провести аналіз всіх аргументів за і проти, вислухати експертів. Але все це — після того, як закінчаться бойові дії і не буде постійного джерела надходження нелегальної зброї, зате буде можливість належного контролю за легальною", — заявив Клименко.

Водночас Клименко вважає, що Україна не готова до легалізації легких наркотиків.

"Щодо легалізації легких наркотиків, я бачив, чим закінчується прийом легких наркотиків у дітей. Вважаю, суспільство поки до цього не готове", — зазначив він.

А от легалізацію проституції новий глава Нацполіції підтримує.

"Якщо на державному рівні буде прийнято цивілізоване, законодавче рішення по легалізації проституції, напевно, так. Тому що ми все одно від цієї проблеми не позбудемося", — підсумував Клименко.

Нагадаємо, що колишня виконувачка обов’язків міністерки охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заблокував перенесення канабісу з категорії наркотиків, обіг яких заборонений, до категорії речовин, обіг яких обмежений.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/novyy_glava_natspolitsii_podilyvsya_bachennyam_shchodo_legalizatsii_zbroi_narkotykiv_ta_prostytutsii_301453.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя