Трамп назвав імпічмент проти нього "спробою путчу"


Президент США Дональд Трамп назвав ініційовану проти нього демократами в Палаті представників процедуру імпічменту спробою путчу

Про це він написав у себе в Twitter. Об этом сообщает news-ua.name со ссылкой на СМИ.

"Чим більше я дізнаюся з кожним днем, тим більше приходжу до висновку, що те, що відбувається, — це не імпічмент, а путч з метою забрати у народу його владу, його голоси, свободи, другу поправку до конституції, релігію, армію, прикордонну стіну і дані Богом права громадянина Сполучених Штатів Америки"- написав Трамп.

As I learn more and more each day, I am coming to the conclusion that what is taking place is not an impeachment, it is a COUP, intended to take away the Power of the....

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 1, 2019
  • Нагадаємо, комітет з розвідки Палати представників США опублікував розсекречену скаргу співробітника американської розвідки на телефонну розмову президента Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.
  • В ній серед іншого повідомлялося, що Трамп заборонив Пенсу їхати на інавгурацію Зеленського з метою тиску на Україну.
  • Президент США Дональд Трамп назвав фейком текст скарги на його розмову із Зеленським.
  • Скарга була розсекречена після публікації Білим домом стенограми цієї бесіди.
  • Згідно з розшифровкою розмови, Трамп просив Зеленського відновити розслідування щодо компанії Burisma, з якою пов’язаний син Джо Байдена Хантер. Фактів прямого тиску на Зеленського в документі немає.
  • Після скандалу навколо розмови Трампа із Зеленським спікер Палати представників Ненсі Пелосі оголосила про запуск процедури імпічменту Дональда Трампа через ймовірний тиск на президента України.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/tramp_nazvav_impichment_proty_nogo_quotsproboyu_putchuquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя