Правки до мовного закону розглянуть швидко, - Кошель


Правки до мовного закону розглянуть швидко — на погоджувальній раді нардепи від правлячої партії і опозиції заявили, що закон необхідний

Про це заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель, повідомляє Еспресо.TV. Об этом сообщает porogy.in.ua со ссылкой на СМИ.

"На жаль, я бачу дуже неприємну тенденцію, коли тему мови намагаються перевести у виборчу площину. Це спостерігається вже кілька тижнів. У нас деякі кандидати в президенти — професійні захисники прав російськомовних громадян. Я маю на увазі вчорашню заяву пана Вілкула, щодо мовного розколу", — заявив Кошель.

Голова КВУ назвав це "небезпечною тенденцією, тому, що до недавнього часу виборча кампанія відбувалася без спекуляцій на мовному питанні".

Кошель додав, що вчора на погоджувальній раді народні депутати — представники правлячих партій і опозиційних фракцій - заявили про те, що цей закон необхідний.

"Я вірю, що ці правки до закону будуть швидко розглянуті і, можливо, у четвер закон розглянуть в цілому", — заявив Кошель.

  • Нагадаємо, 12 жовтня 2018 року Верховна Рада підтримала за основу законопроект № 5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

  • Голова Комітету з питань культури і духовності, народний депутат України Микола Княжицький заявив: "Ми матимемо якісний закон про українську мову в українській державі, незважаючи на будь-який спротив"

  • 12 березня 2019 року Рада почала розглядати у другому читанні закон про функціонування української мови як державної. Внесено понад 2 тис. правок.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/03/12/koshel_pidkupy_vyborciv_ce_kryminalnyy_zlochyn”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя